Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

„Odontologijos praktika“ jau metų sėkmingai dirbanti odontologijos klinika, teikianti profesionalias odontologijos paslaugas.
Klinika įsikūrusi pietinėje Klaipėdos miesto dalyje – Vingio g. 39. Klinikos filialas veikia šeimos medicinos centre „Šviesmeda“ – Smiltelės g. 61. Mūsų odontologijos klinikoje dirba profesionalūs, patirtį turintys gydytojai odontologai bei gydytojų odontologų padėjėjos, kurie nuolat tobulinasi, semiasi naujų žinių ir patirties.
Pagal sutartį su Klaipėdos teritorine ligonių kasa teikiame odontologijos paslaugas ir pacientams, prisirašiusiems prie VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centro Vaidaugų ambulatorijos bei šeimos medicinos centro „Šviesmeda“.
Taip pat teikiamos kompensuojamos iš PSDF biudžeto dantų protezavimo paslaugos asmenims įrašytiems į ligonių kasų eilę dantų protezavimui kompensuojamam iš PSDF biudžeto gauti.
Bendradarbiaujame su „Šiaulių banko“ lizingu“. Teikiame paslaugas išsimokėtinai. Aptarnaujame apsidraudusius SEB gyvybės draudimu.
Mūsų odontologijos klinikoje laukiami įvairaus amžiaus pacientai. Nuoširdūs, dėmesingi darbuotojai atsakys jums į rūpimus klausimus, patars visais profilaktikos, gydymo ir protezavimo klausimais. Pastoviems pacientams pritaikysime nuolaidas.
Ateikite ir mes grąžinsime jums šypseną. Nes šypsena – tai raktas, atrakinantis visas duris. Šypsena – tai langas į sėkmę. Šypsena – jūsų sielos veidrodis.
Džiaugsimės galėdami jums padėti.